قوانین و مقررات وب سایت

قوانین و مقررات عمومی

1. وب‌سایت آونگ سافت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

2. خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت آونگ سافت جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت آونگ سافت و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

3. اطلاعات شخصی کاربران در آونگ سافت کاملاً محرمانه است. آونگ سافت تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت آونگ سافت اطلاع دهد.

4. کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

5. کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت آونگ سافت اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

6. هرگونه سوء استفاده از نام آونگ سافت، سایت اینترنتی آونگ سافت، مکاتبه از طرف آونگ سافت و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

7. وب‌سایت آونگ سافت اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

8. پشتیبانی در مورد محصولات خریداری شده تنها از طریق تیکت های پشتیبانی در پنل کاربری انجام می پذیرد .

9.کاربران حق فروش نرم افزارهای خریداری شده را بدون هماهنگی و انعقاد قرارداد، ندارند و پشتیبانی تنها به کاربر خریدار داده می شود و در صورت مشاهده انتشار نرم افزار توسط کاربر به افراد دیگر ، کلیه خدمات به کاربر مذکور قطع خواهد شد و نرم افزار وی غیر فعال خواهد گردید.

10.نرم افزار های خریداری شده بعد از اتمام راه اندازی در مدت معین، برای کاربر امکان بازگشت وجه را ندارد.

11. تمامی آپدیت ها داری هزینه می باشد مگر اینکه آپدیتی رایگان ارائه شود .

12. نرم افزار های مدت دار خریداری شده ، در صورت استفاده نشدن ، سه روز بعد از خرید به صورت اتوماتیک فعال خواهند شد.

13. نرم افزار های کمک یار ساخته شده، صرفا برای نگارش وب سایت یا نرم افزاری که کمک یار برای آن طراحی شده تا آن تاریخ و آن نگارش نرم افزار یا وب سایت می باشد و تغییرات در نرم افزار یا سایت مقصد، آونگ سافت را ملزم به ارائه آپدیت یا نرم افزار جایگزین نمی کند.

14. برای وب سایت یا نرم افزارهای داخلی ، هیچ گونه ربات کمک یاری ساخته نمی شود مگر با درخواست صاحب وب سایت یا نرم افزار مورد تقاضا .

15.آونگ سافت می تواند به منظور اجرای بهتر موضوع قرارداد ، در هر زمان با اعلام کتبی یا درج در تیکت پشتیبانی یا با ارسال پیام به نشانی پست الکترونیک خریدار، موارد اصلاح و یاتکمیل قوانین وب سایت را به اطلاع وی برساند عدم موافقت پذیرنده با اعمال تغییرات به منزله فسخ قرارداد خواهد بود